جستجو   :  


با توپ پر وارد کسب و کار شوید


 

با توپ پر وارد کسب و کار شوید

 

من موردهای زیادی بوده که افرادی رو دیدم که وارد کسب و کاری شدن و بعد از شون پرسیدم که شما که کسب و کارت رو شروع کردی آیا نمی خوای یه تراکت، کارت ویزیتی  تبلیغی، چیزی ،چاپ کنی و اون فرد جواب داده که نه بزار ببینم چه جوری میشه کارم میگیره کارم نمیگیره، یا آیا مشتری دارم، ندارم بعد از اون اگه دیدم خوب بود میرم کارت ویزیت چاپ می کنم، میرم تبلیغات می کنم و این فکر خیلی اشتباهه.این فکر ویران کننده است.شما اگه می خواین وارد کسب و کار بشین  وارد یه شغل بشین باید قبلا بشینید فکرهاتون رو بکنید. در مورد اون کسب و کار به جمع بندی برسید، ببینیم خوبه؟ خوب نیست؟ چند تا رقیب دارین؟اصلا جواب میده ؟جواب نمیده؟این تحقیق وتفحص ها رو اول انجام بدین بعد وارد اون کسب و کار بشین ، وقتی هم  وارد شدین دیگه باید با توپ پر وارد بشین .باید همه چیزتون جور باشه .جنس تون کامل باشه .پاسخگوی سفارشای کسب و کارتون باشید. تبلیغاتتون کامل باشه. کالا و محصولاتتون رو به دیگران معرفی کنید. اگه خدمتی ارائه می کنید اون خدمت رو به همه معرفی کنید. اینجوری نباشه که حالا من بیام وارد کسب و کارم بشم ببینم چه جوری میشه؟ چه اتفاقی می افته؟ جواب میده؟ جواب نمیده ؟

 

شما وقتی  وارد کسب و کار میشین به امید خدا جلو میرین و حرکت می کنید. یعنی اول می آین می سنجید می بینید که خب وارد این کسب و کار بشم خوبه ؟ می آین می سنجید همه جوانب رو در نظر می گیرید بالا و پایین می کنید چم و خم کار رو بررسی می کنید بعد می گید خب بعد با امید و با توکل بر خدا می آییم تو اون کسب و کار مورد نظر. و بعد هم باید توپتون پر باشه از همه لحاظ . هم بتونید پاسخگوی سفارشات باشید هم بتونید مشتری های کسب و کارتون رو خوب پشتیبانی کنید و خوب تبلیغات کنید و کالا و محصولاتتون رو و حتی اگر خدمتی ارائه میدین اون خدمتو به همه معرفی کنید.اینجور نباشه بیایم بشینیم ببینیم چی میشه؟

 

اگر این فکرو داشته باشین مطمئن باشید که هیچی نمیشه و آخرش زوال و نابودی کسب و کار شما رو به همراه خواهد داشت. پس محکم به سمت کسب و کارتون بیاین  و گام ها رو محکم بردارین  تا در آینده اون کسب و کار به طور کامل موفق باشید.

 

 امیدوارم که دلتون خوش و جیب تون پر از پول باشه.

 

نویسنده : سید محمد علوی

 

منبع : ALAVI62.IR

  مشاهده و دانلود ویدیو این مقاله

   دانلود پی دی اف این مقاله

 

خواهشمندم نظرتون در مورد این مقاله رو در کادر پایین وارد کنید.پیشاپیش از شما سپاسگزارم

 

 

تاریخ درج  :  1395/9/24  
تعداد بازدید تا کنون :259

نطرات کاربران

 

سلام.مرسی از مقاله خوبتون

نوشته شده در ۱۵ آبان ۱۳۹۵ توسط مجید حسینی


سلام.جناب علوی.خیلی متشکرم از مقاله خوبتون.بدون شک چنین مقاله هایی می تواند کمک زیادی به کسانی که می خواهند به تازگی وارد کسب و کارشان شوند خواهد کرد.منتظر مقاله های دیگر سایت خواهیم بود.

نوشته شده در ۱۵ آبان ۱۳۹۵ توسط عباس لشکری


ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی