جستجو   :  
تعداد :8          صفحه 1 از 1
با توپ پر وارد کسب و کار شوید
خیلی مهمه که شما با توپ پر وارد کسب و کارتون بشین و به طور کامل برای اون کسب و کار آماده باشین.این مسأله می تونه نقش مهمی در موفقیت کسب و کار شما داشته باشه و
ادامه ...
نقش ترس در رشد و موفقیت کسب و کارها و افزایش درآمد مشاغل
گاهی اوقات ترسیدن بد که نیست هیچ،،تازه خوب هم هست.وقتی مدرسه می رفتیم از ترس کتک خوردن معلم درس می خواندیم و حالا که بزرگ شدیم می فهمیم چقدر خوب بوده که ما می ترسیدیم و درس می خواندیم و حالا نتیجه آن رامی بینیم.ترس از مرگ نیز یکی دیگر از ترس های خوب برای ما انسان هاست.وقتی از مرگ بترسیم اولا اینکه حواسمان به خودمان هست و مراقب سلامتی خودمان هستیم تا آسیبی به ما نرسد . با موتور ویراژ نمی رویم و پا را روی پدال گاز ماشین فشار نمی دهیم.
ادامه ...
ایجاد اشتغال و افزایش درآمد بدون ریسک
وقتی همه ی جوانب کار را سنجیدیم می توانیم برای ورود به کسب و کار جدیدمان اقدام نموده و آن وقت با خاطری آسوده تر ایده را دنبال نماییم. در این صورت است که ایده می تواند منجر به اشتغال بهتر و افزایش درآمد ما منجر شود و حتی می توانیم هزینه های راه اندازی و استارت کسب و کار جدیدمان را از شغل قبلی به دست آوریم.
ادامه ...
7پیشنهاد برای اشتغال در دوران دانشجویی
برخی بر این اعتقادند که دانشجویی یک شغل تمام وقت است و دانشجویان می بایست تمام فرصت خود راصرف تحصیل کنند دقیقا به همین خاطر است که بسیاری از بانک ها و شرکت های دولتی از استخدام دانشجویان منع شده اند،اما حقیقت این است که هزینه تحصیل بسیار بالاست مخصوصا اگر دانشجوی غیر بومی باشی هزینه مسکن، خوراک،پوشاک، رفت و آمد و... سر به فلک می کشد.
ادامه ...
مراحل راه اندازی کسب و کار جدید برای جوانان
یک دفترچه برنامه ریزی کسب و کار تهیه کنید. در این بخش فهرستی از سرگرمی های مورد علاقه تان را بنویسید. بعد مهارت های مخصوص به خودتان را فهرست کنید.سپس کارهای روزمره و مشاغلی را که با آنها آشنا هستید یا سریع می توانید یاد بگیرید را یادداشت نمایید. به ۱۰ تا ۱۵ نفر از دوستان و آشنایان زنگ بزنید یا با آنها دیدار داشته باشید تا بفهمید آنها به چه نوع محصول یا خدماتی نیاز دارند. فهرستی از نیازهای جامعه را بنویسید. فهرست نیازهای جامعه را با فهرست سرگرمی ها، مهارت های خاص و کارهای روزمره قبلی تان مقایسه کنید. فهرستی از کسب و کارهای ممکنی را تهیه کنید که شما می توانید با استفاده از استعدادها و مهارت هایتان برای برطرف کردن نیازهای مشتری انجام دهید. سه ایده کسب و کاری بسیار خوب که شما از آن لذت می برید و از همه سودآورتر است را انتخاب کنید. دوباره به سراغ همان ۱۰ تا ۱۵ نفر بروید. ببینید هر کدام برای هر یک از کالاها و خدمات در سه کسب و کار مورد نظر شما چه پولی پرداخت خواهند کرد.
ادامه ...
پنج روش تأمین سرمایه اولیه برای شروع کسب و کار
شروع هر کسب و کاری بدون داشتن سرمایه تقریبا از محالات هست.شاید برخی از کسب و کار ها نیاز به سرمایه کمتری داشته باشند، اما شروع کسب و کار بدون هیچگونه سرمایه ای تنها یک وهم و خیال است.حالا ما برای شروع کسب و کار،اگر سرمایه ای از خود سراغ داریم که چه بهتر، اما اگر سرمایه ای برای شروع کار نداریم باید چه کار کنیم؟
ادامه ...
معرفي فرصتهاي شغلي براي دانشجويان در حين تحصيل ( اشتغال دانشجویی )
كار در زمان دانشجويي براي تامين برخي از هزينه هاي اين دوران و كسب تجربه در آن براي اشتغال دائمي بسيار با اهميت واساسي است. در ذيل مجموعه مشاغلي كه دانشجويان مي توانند در دوران دانشچويي آنها را انجام دهند معرفي مي گردد . اين مشاغل نياز بسيار اندكي به سرمايه دارند و بيشتر از دانش دانشجويان استفاده مي نمايند. اميد است معرفي آنها بتواند كمك موثري در اشتغال دانشجويان در دوران دانشچويي و آينده نمايد.
ادامه ...
آماده شدن برای ورود به بازار کسب وکار در دوران دانشجویی
منظور ما این نیست که کار دانشگاه ،یا کار کسی که می رود درس می خواند ایراد دارد و هدفمان هم این نیست که نهاد یا سازمانی را مقصر بدانیم بلکه در این مقال هدف ما این است که بگوییم چه کار کنیم تا این اتفاقات رخ نداده و دانشجو در زمان تحصیل نیز به فکر اشتغال خود، بعد ازفرغ التحصیلی بوده و برای این کار اقدامات لازم را انجام دهد و تنها خود را به یک گزینه دلخوش نکند.دانشجو برای اشتغال خود باید چه کار کند؟
ادامه ...

   1   

وب سایت در حال به روزرسانی می باشد.لطفا شکیبا باشید.با تشکر

×