درباره من

من سید محمد علوی هستم.متولد سال 1362.مدرک تحصیلی بنده در حال حاضر کارشناسی مدیریت بازرگانی هستش. من از حدود ده سال پیش به کسب و کار اینترنتی روی آوردم و از این طریق درآمدهایی رو نیز کسب کردم.

بنده در سال 1389 شرکت مهروب رو راه اندازی کردم که در زمینه آموزش و فروش دستگاه و لوازم مهرسازی و ارائه خدمات به هموطنان در سراسر کشور فعالیت می نماید.من در این شرکت مسئول آموزش هستم و همانگونه که اشاره کردم ایده ی ایجاد این شرکت که به صورت اینترنتی و همجنین فیزیکی و حضوری نیز فعالیت می نمایداز بنده بوده است.

در زمینه تولید محتوای آموزشی و غیر آموزشی نیز فعالیت می نمایم.به چندین نرم افزار رایانه ای مرتبط با کارهایی که انجام می دهم نیز مسلط هستم.

در این مقال هدفم این نیست که از خودم تعریف کنم، بلکه می خوام خودم رو به شما معرفی کنم تا اگه در جاهای دیگه ای در اینترنت، وب سایت یا محصول آموزشی رو دیدین که من در حال آموزش دادن اون بودم تعجب نکنید.

یکی از زمینه های دیگری نیز که من در اون فعال هستم طراحی وب سایت هستش . به عنوان مثال همین وب سایت و همچنین وب سایت گروه تحقیقاتی مشاوران توسط خود من طراحی شده که البته در طراحی اون از سامانه سایت ساز نقش سایت استفاده کردم.

البته دریکی از آموزش های همین وب سایت من طراحی وب سایت رو با استفاده از سامانه سایت ساز نقش سایت به طور کامل آموزش دادم.

 همه می دونیم که در حال حاضر مشکل بزرگ کشور ما اشتغاله.

در کشور ما همه با مشکل اشتغال و حتی در صورت اشتغال با مشکل کمبود درآمد مواجه هستند، یعنی درآمدی که دارند نیازهای مادی اونا رو برطرف نمیکنه.

به همین خاطر نیاز هستش که در ساعت های فراغت هم  یه شغل دوم یا یه بیزنس کوچولو داشته باشن  تا بتونن از پس هزینه هاشون بربیان.

نمونه بارزش خود منم .هم توشرکت مهروب فعالیت می کنم و هم  صاحب سامانه سایت ساز نقش سایت هستم ، اما به خدا هنوز هم در امورات شخصی و اولیه زندگی با کمبود مواجه هستم .یکی از دلایلش هم میتونه این باشه که من بابت کارهایی که انجام میدم هزینه ی زیادی دریافت نمی کنم چرا که میدونم افراد طرف حسابم با مشکلات عدیده ی مالی مواجه هستند. برای مثال یکی از گروه هایی که من باهاشون ارتبا ط دارم  دانشجوها هستندکه مشکلات مالی دغدغه ی اصلی اوناست .

 هدف من از راه اندازی این وب سایت:

این  وب سایت کاملا شخصیه و توسط خود من اداره میشه . اما هدف من از راه اندازی این وب سایت چیه؟

من می خوام در این وب سایت یه سری شغل رو آموزش بدم تا در هر شرایط و با هر وضعیتی که هستید بتونید درآمد خودتون رو افزایش بدین.

همه ی روش هایی رو که آموزش میدم خودم امتحان کردم  و یقین دارم که میتونه  درجهت افزایش درآمد شما کارایی داشته باشه.

نیازی هم نیست  که برای  این شغل ها سرمایه گذاری کنید.برخی از اونا که به یک ریال سرمایه گذاری هم نیاز نداره و برخی از اون ها هم با ده  یا بیست هزار تومان شروع میشه.

به هر حال پیشنهاد می کنم کلیه قسمت های وب سایت رو بررسی کنید چون قطعا راه گشای شما خواهد بود.

برای موفقیت در کسب و کارهاتون و حتی شغل های دوم و سوم و یا شغل های پاره وقتی که دارین باید پشتکار داشته باشین و گرنه موفق نخواهید شد.

امیدوارم که دلتون خوش و جیب تون پر از پول باشه

 

 

بازدید امروز این صفحه : 3
تعداد بازدید تا کنون : 241