فیلم دوره آموزشی چگونه برای آزمون های استخدامی آماده شویم؟

لطفا برای مشاهده ویدیو معرفی این دوره آموزشی روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

برای دانلود ویدیو بالا کلیک نمایید

 

حتی اگر تا چند لحظه پیش از آزمون های استخدامی می ترسیدید، از این لحظه ترس خود را کنار بگذارید.

مطمئنم که شما هم موافقید که یکی از مهمترین عوامل ترس از آزمون های استخدامی این است که ما دقیقا نمی دانیم باید چگونه در مدت کم خود را برای این آزمون سرنوشت ساز آماده کنیم.حال وقتی ما این مورد مهم را بدانیم دیگر چه دلیلی برای ترسیدن و استرس وجود خواهد داشت؟

یکی از موارد بسیار مهمی که در این دوره آموزشی مورد بررسی قرار گرفته همین نکته ی مهم است که در این بازه ی زمانی اندک چه کاری انجام دهیم  و چه منابعی را مورد مطالعه قرار دهیم تا بتوانیم بیشترین درصد پاسخگویی به سوالات را داشته باشیم.

 

 چگونه این آزمون می تواند موجب شود شما در جمع های مختلف مورد توجه قرار بگیرید؟

اگر شما در آزمون استخدامی قبول شده و در یک نهاد معتبر مشغول به کار شوید دیگر یک فرد معمولی نخواهید بود و همچون ستاره ای در جمع های معمولی و غیرمعمولی،مراسم،جشن ها و عزاداری ها خواهید درخشید و همگان شما را به عنوان فردی ارزشمند در آن مراسم خواهند شناخت.پس اگر دوست دارید از یک انسان معمولی به یک انسان ویژه تبدیل شوید باید تمام تلاش خود را به کار گیرید تا در آزمون استخدامی مدنظرتان قبول شوید.

 

  این محصول آموزشی می تواند موجب صرفه جویی در پول شما شود

شما هم موافقید که خیلی بعید است انسان در اولین آزمون استخدامی که شرکت کرده قبول شود و اینجا هم مثل خیلی جاهای دیگر تجربه می تواند بسیار کارگشا باشد.

برای به دست آوردن تجربه در هر کاری نیاز هست حداقل چند بار آن را انجام دهیم تا تجربه ی کافی را در آن مورد به دست آوریم.

سوال اینجاست که برای شرکت در آزمون استخدامی تجربه ی لازم را از کجا به دست آوریم:

1-می توانیم چندین بار در این آزمون ها شرکت کنیم تا آنقدر تجربه به دست آوریم تا شاید روزی به موفقیت برسیم.

طبیعتا اگر بخواهیم همه ی این تجربه را شخص خودمان به دست آوریم بسیار برایمان گران تمام خواهد شد چرا که هر بار می بایست برای ثبت نام در آزمون مبلغی را بپردازیم،ضمن اینکه ما تنها می توانیم در آزمون هایی ثبت نام کنیم که متناسب با رشته ی تحصیلی و شغل مد نظرماست ، جدا از این ها سن ما نیز بالاتر خواهد رفت چرا که یکی از شرایط شرکت در آزمون های استخدامی شرط سن می باشد و شما با هر سن و سالی نمی توانبد در آزمون های استخدامی ثبت نام نمایید.

2-استفاده از تجربه ی دیگرانی که در آزمون استخدامی شرکت کرده و یا اطلاعات جامعی از این آزمون ها تهیه کرده اند.

بخشی از این دوره ی آموزشی مربوط می شود به تجربیات فردی که خودش در چند آزمون استخدامی شرکت کرده و همین که شما می دانید چه مواردی را به اشتنباه انجام داده و شما آن اشتباهات را تکرار نکنید قطعا کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.

همچنین خود مدرس دوره ،قبل از تهیه ی این دوره و برای اشراف کامل بر موضوع در چند آزمون استخدامی ثبت نام و شرکت کرده تا به طور کامل با جزئیات کار آشنا شود و سپس اقدام به تهیه ی این دوره نموده است.


  قبولی در این آزمون موجب سود شما خواهد شد پس همه ی تلاش خود رابه کار گیرید.

قبولی در آزمون باعث می شود یک عمر از دغدغه ی شغل راحت باشید،پس از شروع به کار بیمه خواهید شد، بازنشستگی شامل حالتان می شود ،جایگاه اجتماعی بالایی به دست خواهید آورد.،پس شایسته و منطقی است که تمام تلاش خود را به کار گیرید و از تمامی ابزارهای موجود استفاده نمایید تا بهترین نتیجه را به دست آورید.  

 


 

نظر شما چیست یک بار یا چندین بار؟

برای موفقیت در آزمون استخدامی ما چند راه داریم:

1-می توانیم چندین بار در این آزمون ها شرکت کنیم تا آنقدر تجربه به دست آوریم تاشاید روزی به موفقیت برسیم.

طبیعتا اگر بخواهیم همه ی این تجربه را شخص خودمان به دست آوریم بسیار برایمان گران تمام خواهد شد چرا که هر بار می بایست برای ثبت نام در آزمون مبلغی را بپردازیم و حداقل یک روز از ما تلف شود. نکته ی دیگر اینکه نزدیک ترین محل برای آزمون مرکز استان مان می باشد که باز باید هزینه کنیم و یک سفر  غیر تفریحی برای آزمون داشته باشیم که باز خودش هزینه بردار می باشد.پس بهتر است کاری کنیم که هر چه سریع تر به نتیجه ی مدنظرمان برسیم.

ضمن اینکه ما تنها می توانیم در آزمون هایی ثبت نام کنیم که متناسب با رشته ی تحصیلی و شغل مد نظرماست ، جدا از این ها سن ما نیز بالاتر خواهد رفت چرا که برای آزمون های استخدامی معمولا شرط سن هم ملاک می باشد و شما با هر سن و سالی نمی توانید در آزمون های استخدامی ثبت نام نمایید و باید حواستان به سقف سنی نیز باشد.

2-استفاده از تجربه ی دیگرانی که در آزمون استخدامی شرکت کرده و یا اطلاعات جامعی از این آزمون ها تهیه کرده اند.به آرزوی آینده ی خود همین حالا برسید

اگر همیشه دوست داشتید که کارمند دولت شوید و از داشتن یک شغل دائمی با بیمه و بازنشستگی و سایر مزایا لذت ببرید هم اکنون می توانید یک گام بلند به سوی این آرزوی خود بردارید.

 خود و خانواده به راحتی از بانک ها وام بگیرید

حتما شما هم با بنده موافقید که یکی از موانع اصلی دریافت وام و تسهیلات از بانک ها داشتن ضامن اداری می باشد ، ولی اگر شما یا یکی از اعضای خانواده تان کارمند اداری باشد دیگر این دغدغه ی بزرگ از شما برداشته می شود،دراین حالت فرد کارمند هم می تواند برای خودش تسهیلات دریافت نموده و هم ضامن سایر اعضای خانواده شود.

به قول یکی از دوستان آدم نون شب نداشته باشه ولی تو خونه یه کارمند باشه که موقع گرفتن تسهیلات نخوان به کسی رو بندازن.مشخصات این دوره آموزشی:

1-علاوه بر فایل های ویدیویی،صوت آنها نیز در اختیار شما قرار داده خواهد شد. همچنین سه فایل پی دی اف فوق العاده کاربردی و ارزشمند به همراه با دوره به شما تعلق خواهد گرفت.

2-صدا و تصویراین محصول آموزشی مطلوب و فوق العاده  می باشد.

3-همراه با ویدیو،فایل های صوتی دوره نیز در دسترس شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید در سایر مکان ها(هنگام پیاده روی،ورزش رو ی تردمیل،رانندگی و...)نیز از آن استفاده نمایید.

4-سه فایل پی دی اف تکمیلی دوره مربوط به دروس عمومی نیز به همراه با دوره برای شما ایمیل خواهد شد.فایل هایی که می تواند موجب برتری شما نسبت به  رقبایتان باشد.

 


مزایای این دوره آموزشی:

1-این دوره آموزشی علاوه بر ویدیو شامل فایل های mp3نیز می باشد که شما می توانید در ماشین،پیاده روی ،ورزش روی تردمیل و یا انجام سایر کارهای روزمره  به گوش دادن درس ها اقدام نمایید.

2-از گفتن مباحث بی ارزش کاملا خودداری شده و موارد ذکر شده کاملا منطبق با ضوابط و شرایط آزمون های استخدامی در کشور می باشد.

3-اگر موارد گفته شده در این آموزش را اجرا نمایید شانس بسیار بیشتری نسبت به رقبا برای موفقیت در آزمون دارید .

 

برای مشاهده بخشی از این دوره آموزشی روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

 

 آیا دوست دارید شما هم یکی از افراد انتخاب شده باشید؟

 شما برای موفقیت در این آزمون استخدامی چند راه حل دارید:

1-آنقدر در آزمون استخدامی شرکت کنید تا تجربه لازم را کسب کرده تا شاید روزی موفق شوید(البته یکی از شرایط آزمون استخدامی شرط سن می باشد که معمولا هر فرد به خاطر شرایط سنی بیش از چد بار نمی تواند در آزمون استخدامی ثبت نام و شرکت نماید)

2-به روش های گوناگون از تجربه ی دیگران استفاده کنید تا سریع تر به نتیجه ی مدنظرتان برسید.

3-بی خیال آزمون شوید و به زندگی خودتان ادامه دهید.

  قیمت این محصول آموزشی گران نیست؟

باور می کنید قیمت این دوره آموزشی رایگان است.

باور نمی کنید؟پس اجازه دهید برایتان ثابت کنیم؟

اگر خود فیلم های آموزشی دوره را اصلا کنار بگذایم و اصلا قیمت آن را محاسبه نکنیم (که ارزش این فیلم های آموزشی موجود در دوره حداقل 30000تومان می باشد) به همراه با این دوره آموزشی سه فایل پی دی اف فوق العاده در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

1-جزوه ی ویژه ریز منابع سوالات عمومی آزمون های استخدامی که در این جزوه به صورت کامل به شما گفته شده برای پاسخگویی به سوالات عمومی از چه منابعی استفاده نمایید(به ارزش حداقل 14000 تومان)

2-جزوه خلاصه شده معارف اسلامی به عنوان یکی از منابع مهم دروس عمومی (که شما اگر به جای مطالعه ی تمامی کتاب های معارف دبیرستان و دانشگاه همین جروه را به خوبی مطالعه نمایید می توانید حداقل 70درصد سوالات معارف را به خوبی پاسخ دهید به ارزش حداقل 23000 تومان)

3-جزوه خلاصه شده زبان و ادبیات فارسی به عنوان یکی از منابع مهم دروس عمومی (که شما اگر به جای مطالعه ی تمامی کتاب های زبان و ادبیات فارسی دبیرستان و دانشگاه همین جزوه را به خوبی مطالعه نمایید می توانید حداقل 70درصد سوالات زبان و ادبیات فارسی  را به خوبی پاسخ دهید به ارزش حداقل 40000 تومان)

که البته راهکار آن 30 درصد باقی مانده هم در طی دوره به شما گفته شده است.

حال اگر با یک حساب سرانگشتی ارزش فایل های ویدیویی دوره را حداقل 30000 تومان محاسبه کرد و صوت آن را که جداگانه به شما می دهیم فقط 5000تومان محاسبه نمائیم هزینه کل دوره به شرح زیر می باشد:

30000+5000+40000+23000+14000می شود 112000 تومان

در صورتی که کل هزینه ای که شما برای این دوره فوق العاده پرداخت می کنید فقط 29هزار تومان می باشد پس به این نتیجه می رسیم که نه تنها این دوره آموزشی گران نیست بلکه به نظر می رسد خیلی از بخش های آن رایگان در اختیار شما بزرگواران قرار گرفته خواهد شد.

ارزش فایل های پی دی اف همراه با این دوره آموزشی به تنهایی بیش از دو  برابر قیمت کل محاسبه شده برای این دوره آموزشی است.

 

 

 

نتیجه تحقیق دانشگاه استفوردبریج تأیید می کند که تهیه ی این محصول آموزشی کار درستی است.

در تحقیقی که در دانشگاه استنفورد انجام شد به تعدادی کودک ،هرکدام یک مارشملو(نوعی شیرینی خوشمزه) داده شد و به آنها گفته شد در صورتی که برای پانزده دقیقه این مارشملو را نخورند،یک مارشملو دیگر به عنوان جایزه  به آنها داده خواهد شد.هدف محقق در انجام این تحقیق این بوده که این کودکان تا چه حد حاضرند برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود از لذت های کوچک خود صرف نظر کنند.

آیا شما حاضرید امروز مارشملو خودتان(هدف های زودگذر) را مصرف نکنید، به جای آن روی خودتان سرمایه گذاری اندکی انجام دهید تا صاحب مارشملوهای بیشتری شوید؟

 

 مدرس دوره کیست؟

 

 

از کجا معلوم که این محصول باعث قبولی من در آزمون استخدامی خواهد شد؟

ما هم چنین ادعایی نداریم که شما با تهیه ی این دوره آموزشی به طور یقین در آزمون استخدامی پیش رو قبول خواهید شد ولی مطمئن باشید در این دوره آموزشی موارد و نکاتی گفته شده که شانس شما را نسبت به کسانی که اطلاعی از این موارد ندارند فوق العاده افزایش خواهد داد.

همچنین احتمالا شما فردی هستید که تجربه ی لازم برای شرکت در این آزمون استخدامی را ندارید و احتمالا بار اول یا دومین بار است که در آزمون استخدامی و یا مواردی از این دست شرکت می کنید،پس لازم است این نکته را بدانید که بخشی از این دوره آموزشی مربوط می شود به تجربیات کسی که خودش در جند آزمون استخدامی شرکت کرده و چند اشتباه بزرگ داشته که شما اگر همان اشتباهات را مرتکب نشوید به احتمال زیاد موفق خواهید شد این آزمون را پشت سر بگذارید.


هم اکنون این فرصت برای شما ایجاد شده که از یک راه میان بر استفاده کرده و ره چند ساله را با یک دوره آموزشی طی نمایید،موارد توضیح داده شده در این محصول آموزشی می تواند پل موفقیت شما در این آزمون و عامل برتری شما نسبت به رقبایتان باشد.

 

این دوره آموزشی به شما کمک خواهد کرد تا بدون استرس یا کمترین استرس ممکن در این آزمون ثبت نام و شرکت نمایید.

 

 دقیق تر شرایط شخص خودتان را مورد بررسی قرار دهید.

مطمئنید که اگر این آزمون استخدامی را از دست دادید و نتوانستید نتیجه ی مدنظرتان را بگیرید باز هم فرصت دارید در آزمون استخدامی دیگری شرکت نمایید.

اگر احساس می کنید با توجه به شرایط خاص و همچنین سنی که دارید این آزمون آخرین فرصت و یا یکی از آخرین فرصت های شماست تمام تلاش خود را به کار گیرید تا در آزمون بهترین نتیجه را به دست آورید در غیر اینصورت شاید دیگر این فرصت یا فرصت مشابهی نصیب تان نشود.

 

دوست ندارید از شر  بحران های اقتصادی در امان باشید؟

در شرایطی که بحران های اقتصادی مردم کل دنیا و به خصوص کشور عزیزمان ایران را با استرس شغل و درآمد ثابت مواجه کرده داشتن یک شغل ثابت و دائمی که علاوه بر امنیت شغلی مزایای ارزشمندی همچون بیمه ، بازنشستگی و مواردی از این دست را نیز به همراه دارد می تواند یک نعمت بزرگ باشد اما نباید فراموش کنید کسانی که هم اکنون به میز و صندلی ادارت تکیه زده اند راحت به این جایگاه نرسیده و برای آن تلاش کرده اند.

شما هم اگر دوست دارید صاحب یک شغل ثابت با جایگاه اجتماعی بالا شوید باید برای آن تلاش کنید و به هیچ عنوان این جایگاه راحت به دست نخواهد آمد.

 

داستان

حمید خیلی دوست داره کارمند دولت باشه،کلا کارهای اداری رو دوست داره و به همین خاطر یه روز نشست با خودش که چیکار کنه چیکار نکنه خلاصه به این نتیجه رسید که بگرده ببینه تو قوم و خویش ها و آشنایان پارتی قوی نداره براش یه کاری چیزی تو یه اداره ای جفت و جور کنه؟ لازمه بهتون بگم که حمید آقای داستان ما دارای مدرک کارشناسی در رشته ی روانشناسی است و 31 سال هم سن داره.

خلاصه با خودش فکر کرد و کرد و کرد تا بالاخره یادش اومد دایی پدرش تو یکی از ادارات کل در مرکز استان محل زندگیشون پست سازمانی مهمی داره و احساس کرد میتونه کاری براش انجام بده.

به زور پدرش رو راضی میکنه تا یه روز برن پیش دایی و بهش رو بندازن شاید روی اون ها رو زمین نندازه و دست حمید آقا رو تو یکی از ادارات به یه کاری بند کنه.

البته پدرش خیلی از این کار رضایت نداشت و می گفت دایی شون خیلی اهل این کارا نیست و بریم پیشش هم رومون رو نخواهد گرفت.

خلاصه به هر بدبختی بود حمید پدر رو راضی کرد تا برن پیش دایی.

بعد از هفت ساعت مسافرت با اتوبوس و خستگی ناشی از اون ساعت چهار صبح بود که رسیدن به مقصد.

اینقدر تو ترمینال و خیابون های شهر حیرون و سرگردون بودن تا بالاخره ادارات باز شد و رفتن پیش دایی.

دایی ابتدا خوب تحویلشون گرفت ولی وقتی متوجه شد که برای چه کاری اومدن شروع به من من کردن کرد و ....

حمید و پدرش هم خیلی از این اتفاق ناراحت بودن ولی دایی گفت حالا من یه زنگی به همکارم میزنم مدارکت رو ببر بهش نشون بده تا ببینم چه اتفاقی می افته؟

حمید هم یه روز اداری کامل از این اطاق به اون اطاق و از این فرد به اون فرد پاسکاری می شد.هر فردی برگه ای رو امضاء یا پاراف می کرد و به حمید می گفت ببر بده به آقای فلانی.

خلاصه اون روز کاری تموم شد و حمید و پدر برگشتن به شهر خودشون.

دایی به حمید گفته بود در تماس باش.

حمید چند روز بعد از برگشتن به شهرشون شروع به تماس کرد و همون پاسکاری های حضوری حالا به پاسکاری های تلفنی تبدیل شده بود.با این آقا تماس بگیر حالا با اون آقا تماس بگیر،الان نیستن یه ساعت دیگه تماس بگیر،امروز آقای.... مرخصی هستند سه روز دیگه تماس بگیرین.

خلاصه حمید بعد از چند هفته خسته شد و دیگه پیگیر ماجرا نشد.

 یک سال بعد

 یه روز حمید داشت سایت های درج آگهی استخدام رو نگاه می کرد که با یه آگهی استخدام در یکی از شرکت های دولتی روبه رو شد.وقتی شرایط آزمون رو مطالعه کرد دید شامل او هم میشه.اونقدری هم انگیزه داشت که همون لحظه ثبت نام کرد و هزینه ی ثبت نام رو هم از کارت بانکیش به صورت آنلاین پرداخت کرد و از از صفحه ثبت نام نهایی پرینت گرفت.

از دوستان و آشنایانی که می شناخت و اطلاع داشت که قبلا در آزمون های استخدامی شرکت کرده بودند سوالات مختلفی می پرسید و سعی می کرد از تجربه ی اونها استفاده کنه (چه کسانی که قبول شده بودند و چه کسانی که قبول نشده بودند).

همه ی نکات رو یادداشت می کرد،منابع مختلف مورد نیاز رو هم تهیه کرده بود و باانگیزه ی زیادی مشغول مطالعه بود.

بالاخره روز آزمون فرارسید و حمید خان داستان ما در آزمون شرکت کرد.

همون تجربیاتی که شرکت کنندگان قبلی در آزمون های استخدامی بهش داده بودن خیلی به دادش رسید و خیلی بهش کمک کرد.مثلا در آزمون متوجه شد که خیلی از رقباش دارن سوالاتی رو که بلد نیستند شانسی جواب میدن اما یکی از آشناهای حمید بهش گفته بود که به هیچ عنوان به سوالات شانسی جواب نده چرا که پاسخ غلط در آزمون هایی مثل کنکور سراسری و آزمون های استخدامی که رقابتی است باعث میشه نمره منفی بهش تعلق بگیره و پاسخ های صحیحت هم پاک بشه.

به هر صورت حمید با اطلاعاتی که داشت و با مطالبی که مطالعه کرده بود آزمون رو به پایان رسوند.

حدود دو ماه بعد نتایج اولیه آزمون اعلام و حمید برای مصاحبه دعوت شد و خوشبختانه به نتیجه ی مد نظرش رسید و هم اکنون کارمند یکی از سازمان های دولتی است.

برای آقا حمید و سایر جوانان کشور عزیزمون ایران آرزوی موفقیت داریم.

 

 اگر ان شاالله در آزمون استخدامی مدنظرتان قبول شوید می توانید علاوه بر حقوق و مزایا (بیمه،بازنشستگی ، امنیت شغلی و...) که دارید به شغل دوم خودتان نیز بپردازید و موفقیت های مالی بیشتری را برای خودتان به ارمغان آورید.

 شاید برای شما مناسب نباشد اما برای فرد دیگری هم مناسب نیست؟

شاید شما شرایط خاصی دارید که به هر حال این محصول برای شما مناسب نیست اما آیا این محصول برای هیچکدام از اطرافیان شما(اعضای خانواده،دوستان،آشنایان و...)مناسب نیست.

اگر احساس می کنید این دوره آموزشی می تواند برای فرد یا افرادی از کسانی که در اطراف شما حاضر هستند مفید و قابل استفاده باشد، می توانید به عنوان یک  هدیه مناسبتی این دوره را به آنها تقدیم نموده و یا اینکه حداقل از آنها بخواهید سری به صفحه محصول این دوره آموزشی بزنند و پس از مشاهده  توضیحات مربوطه در صورتی که این محصول را برای خود مناسب می دانند نسبت به تهیه ی آن اقدام نمایند.

دانلود رایگان کتاب سیر تا پیاز آزمون های استخدامی

 

دانلود رایگان کتاب سیر تا پیاز آزمون های استخدامی

    دانش آموز ضعیف توانست شما نمی توانید؟

یقین دارم که اگر ضعیف ترین دانش آموزی که در دوران مدرسه همکلاسم بود این دوره آموزشی را تمام و کمال اجرا کند بدون استرس  در آزمون استخدامی شرکت و به احتمال بسیار بالا قبول خواهد شد،حالا چرا شمایی که در دوران مدرسه،دبیرستان و دانشگاه حداقل از همکلاسی من بالاتر بوده اید فکر می کنید به موفقیت نمی رسید؟


   اگر از این دوره آموزشی استفاده نکنید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

مطمئن باشید که اگر از این محصول آموزشی استفاده نکنید اتفاق خطرناک جانی شما را تهدید نخواهد کرد،اصلا من یقین دارم افراد زیادی از این دوره ی آموزشی اطلاع ندارند و از آن استفاده نخواهند کرد، اما همانطور که قبلا نیز گفته شد آنچه این دوره آموزشی را فوق العاده ارزشمند ساخته تجربیاتی است که در آن بیان شده است.

حتی به صورت واضح در طی این دوره آموزشی بیان شده که مشاهده ی این دوره ی آموزشی هیچ تضمینی برای قبولی شما در آزمون استخدامی پیش رو یا آزمون های استخدامی که در هر زمانی برگزار می کنید نیست اما مطمئن باشید انجام دادن کارهایی که در این آزمون گفته شده(که خیلی از داوطلبان آزمون استخدامی) از آن اطلاعی ندارند شانس شما برای موفقیت را فوق العاده افزایش خواهد داد.

 

  یک آمار قابل توجه در مورد قبول شدگان در آزمون استخدامی

تجربه نشون داده غالب شرکت کنندگان در آزمون استخدامی در اولین باری که در یک آزمون استخدامی شرکت می کنند قبول نخواهند شد که بخشی از این مسأله بر میگرده به نداشتن تجربه ی لازم و عدم اطلاع از وضعیت دقیق آمادگی برای آزمون استخدامی.

یک سوال حیاتی و مهم از شما

آیا شما هم می خواهید بدون آمادگی لازم در جلسه ی آزمون استخدامی حاضر شوید؟

   آیا نمی خواهید به جمع قبول شدگان در آزمون های استخدامی بپیوندید؟

با یک بررسی ساده مشخص می شود که هیچ فردی بدون تلاش و برنامه در هیچ آزمونی قبول نشده پس شما  هم اگر می خواهید در این آزمون موفق شوید باید یک اقدام و تلاش خاصی انجام دهید  تانتیجه ای که می گیرید متناسب با تلاشتان باشد.

   درسته که کیفیت فیلم های این دوره FULL HD نیست اما به شما کمک خواهد کرد برای یک آزمون حیاتی و مهم که می تواند سرنوشت شما را تغییر دهد آماده شوید.

 در صورتی که به هر دلیلی دوست ندارید هزینه ی این محصول  رو به صورت آنلاین پرداخت نمایید می توانید پس از واریز مبلغ فقط 29هزارتومان به کارت شماره 6273811097341165 بانک انصار به نام سید محمد علوی با یکی از شماره های 07152855480 و یا 09176858460 تماس حاصل نمایید تا بلافاصله لینک های دانلود برای شما ایمیل یا از طریق تلگرام برایتان ارسال شود.

 

  ضمانت محصول آموزشی