بدون دغدغه محصولات سایت رو تهیه نمایید.

شاید برخی از هموطنان قصد تهیه ی برخی از محصولات را از سایت داشته باشند اما مشکلات مالی این اجازه را به آنها ندهد. البته باید به یک نکته مهم نیز توجه نمود که در زمان قراردادن محصولات در سایت به این  نکته توجه داشته ام که اکثر کسانی که وارد این وب سایت می شوند یا بیکارند و دنبال شغل می گردند و یا هم از درآمدشون راضی نیستند و به دنبال افزایش درآمد خود می باشند، به همین خاطر قیمت های بسیار منصفانه ای رو برای محصولات سایت در نظر گرفتم.

 

همچنین باید توجه داشت که این محصولات آموزشی  رو با زحمت و دردسر فراوان تولید نموده و واقعا برای آنها وقت زیادی سپری کردم و زمان زیادی را به این کار اختصاص داده ام.

 

هر وب سایتی نیز هزینه های ثابتی دارد.به عنوان مثال هر ساله می بایست هزینه هاست و دامنه پرداخت شود. سیستم ایمیل مارکتینگ نیز هزینه های جداگانه ای دارد که پرداخت همه ی این هزینه ها بر عهده مدیر وب سایت می باشد.

همانگونه که قبلا نیز اشاره شد با توجه به اینکه می دانستم  یکی از مشکلات اصلی افرادی که وارد این وب سایت می شوند دغدغه مالیست منصفانه ترین قیمت ممکن را برای این محصولات در نظر گرفته ام. با همه ی این تفاسیر اصلا دوست ندارم کسی به خاطر مشکلات مالی این آموزش ها رو از دست بدهد.

 

با همه ی این تفاسیر اگر کسانی هستند که  مشکل مالی دارند  و برایشان پرداخت این هزینه ها نیز مقدور نیست این امکان وجود دارد تا طی چهارمرحله هزینه را واریز و محصولات را دریافت نمایند .

 

به عنوان مثال اگر قیمت یک محصول 29000 تومان باشد و فردی بخواهد از شیوه تسهیل در خرید برای تهیه این محصول استفاده نماید می تواند مبلغ آن را تقسیم بر چهار نموده و این پرداخت را در چهار هفته انجام دهد.

طبق مثال ذکر شده اگر شخصی بخواهد یک محصول 29000 تومانی را از سایت تهیه نماید و آن را تقسیم بر 4 کند،عدد 7250 تومان به دست می آید  حال شما می توانید در چهار هفته  هر هفته 7250 تومان پرداخت نمایید. حالا فرض کنید محصول مورد نظر شامل 8 درس می باشد. وقتی که شما 7250 را از طریق پرداخت آنلاین یا کارت به کارت و یا... پرداخت نمودید باید طی تماس تلفنی آن را اعلام نمایید. در این حالت با فرض اینکه  دوره آموزشی شامل 8 درس می باشد در هفته اول 2 درس از 8 درس  برای شما ایمیل خواهد شد و پس از پرداخت 7250 تومان دوم بازهم دو درس دیگر برای شما ایمیل خواهد شد و همین روند ادامه پیدا می کند تا جایی که کل دوره آموزشی در اختیار شما قرار بگیرد.

 

 

حتما هم نیاز نیست که یک هفته سپری شود تا شما 7250 تومان دوم را واریز نموده و سپس درس های بعدی را دریافت نمایید، بلکه هر زمان شما قسط بعدی را واریز نمودید درس ها نیز برای شما ایمیل خواهد شد.

 

 

 

اما یک سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 

 

 

حالا پرداخت به این صورت چه فایده ای دارد؟

 

 

 

یکی از فایده هاش اینه که وقتی شما می خوای کم کم پرداخت کنی  تأمین هزینه راحت تره .

 

یکی دیگه از فایده هاش هم اینه که شما تا چند درس اول را ببینی و بررسی کنی، خدا هزینه ی باقی دوره رو هم میرسونه و شما می تونید نسبت به تهیه سایر دروس اقدام لازم رو انجام بدین.

اگه بازهم در مورد این طرح سوال یا شکلی داشتین با شماره های 07152855480 یا 09176858460 با من تماس بگیرین تا راهنمایی کنم.

امیدوارم که دلتون خوش و جیب تون پر از پول باشه

 

بازدید امروز این صفحه : 4
تعداد بازدید تا کنون : 260