رسالت من از راه اندازی این وب سایت

همانگونه که همه به آن واقف هستیم یکی از مشکلات اساسی و بهتر است بگوییم یکی از دغدغه های مهم خانواده ها و جامعه ما مشکل اشتغال و در مرحله بعد کمبود درآمد اقشار متوسط و آسیب پذیر جامعه می باشد.

من سید محمد علوی هستم و از سال 1380وارد بازار کار شدم و کارم را با شاگردی در یک فروشگاه مواد غذایی در منطقه عسلویه آغاز کردم و تا سال 1385 کسب و کارهای زیادی رو تجربه کردم.

من در طی سال های 80 تا 85 شغل های زیادی رو تجربه کردم از جمله :شاگردی در سوپرمارکت،نگهبان،حفاظت از فضای سبز،کار در واحد  شرکت پتروشیمی آریاساسول عسلویه و...

اما خوشبختانه از سال 1385 با رو آوردن به کسب و کار اینترنتی و همچنین از سال 1389با ورود به حوزه چاپ و تبلیغات تونستم مشکل اشتغال رو تا همیشه برای خودم حل کنم.

تصمیم دارم در این وب سایت تجربیات خودم و همچنین حاصل بیش از چهارصد ساعت مطالعه وتحقیق رو در این وب سایت در اختیار هم میهنان عزیزم و علی الخصوص جوانان این مرزو بوم قرار دهم.

در این وب سایت علاوه بر مطالب تئوری ،آموزش هایی رو قرار دادم که شما می توانید با اجرای اونها و با اختصاص اندکی زمان به صورت روزانه، به نتایج قابل قبولی برسید.

همه ی روش هایی که توضیح دادم توسط خودم تست شده و از اونا نتیجه گرفتم و به همین خاطر به شما پیشنهاد می کنم که از این روش های کسب درآمد استفاده نمایید.

علاوه بر آموزش ها ی رایگانی که در سایت قرار داده شده است ،محصولاتی هم در سایت موجود می باشد که برای تهیه این محصولات وقت بسیار زیادی را صرف کرده ام و برای آنها قیمت های منصفانه و پایینی در نظر گرفته ام تا همه بتوانند از آنها استفاده نمایند.

با همه ی این تفاسیر بازهم اگر کسانی باشند که برای پرداخت همین هزینه های اندک هم مشکل داشته باشند ، پرداخت رو نیز برای آنها به صورت چند مرحله ای در نظر گرفته ایم که در منوی(پول ندارم خرید کنم چه کارکنم) به طور کامل توضیح داده ایم.

علاوه بر موارد بالا دو دوره تخصصی تحت عنوان راه اندازی کسب و کار اینترتی  وچگونه متخصص شویم؟ نیز در جهت افزایش درآمد کاربران عزیز طراحی شده که جهت مشاهده اطلاعات تکمیلی می توانید وارد منوی مربوط به آنها شده و اطلاعات آن را مشاهده نمایید.

امیدوارم که دلتون خوش و جیب تون پر از پول باشه

ارادتمند شما سید محمد علوی

 

بازدید امروز این صفحه : 2
تعداد بازدید تا کنون : 210