همکاری در فروش/پذیرش نمایندگی سامانه سایت ساز نقش سایت

حتما شما هم با بنده کاملا موافقید که داشتن وب سایت یکی از نیازهای ضروری شرکت ها و موسسات گوناگون می باشد.حتی افراد بسیار زیادی در ایران و جهان هستند که برای کسب و کار خود وب سایت دارند مثل خود من، و به عنوان نمونه همین وب سایتی که در داخل آن قرار دارید وب سایت شخصی بنده می باشد.

شرکت هایی که در حال حاضر خدمات طراحی وب سایت و همچنین خدمات هاست و دامنه را انجام می دهند هزینه های بسیار زیادی از مشتریان خود دریافت می کنند که واقعا برخی از این هزینه ها به دور ازانصاف می باشد.

خیلی وقت بود که ذهنم درگیر این ماجرا بود که چگونه میتوان تا حدودی این مشکل را رفع نمود  تا اینکه توانستم یک ساماه کاملا خودکار و آنلاین سایت ساز نقش سایت رو راه اندازی نمودم و حالا  اشخاص حقیقی و حقوقی ، صاحبان کالا و مشاغل و شرکت های بزرگ و کوچک  می توانند تنها با پرداخت ماهیانه پنج هزار تومان یا سالیانه 55000 تومان صاحب یک وب سایت با تمامی امکانات (توجه کنید تمامی امکانات) شوند.

پس از ثبت وب سایت خود در سامانه سایت ساز آنلاین نقش سایت می توانید هر امکانی که دوست داشتید را به سایتتان اضافه نمایید.امکاناتی از قبیل عضویت در خبرنامه، سیستم ایمیل مارکتینگ، بنرهای گرافیکی،نظرسنجی،پرداخت آنلاین ،ارسال پیامک، ثبت در موتورهای جستجو،قراردادن فایل های قابل دانلود ، اضافه کردن فروشگاه و محصول به سایت و... را به سایت تان اضافه نمایید.  

خوشبختانه این سامانه مورد استقبال هم میهنان عزیز قرار گرفته  و افراد وشخصیت های بسیار مطرح و همچنین شرکت های کوچک و بزرگ بسیار زیادی وب سایت خود را با استفاده از این سامانه راه اندازی نموده اند.

نکته ی قابل توجه اینکه بازاریابی سامانه سایت ساز آنلاین و 24 ساعته نقش سایت موجب ایجاد یک  شغل دوم  برای جمع کثیری از هم میهنان در سراسر کشور شده است و باعث شده در کنار کار اصلی خود یک شغل دوم سرگرم کننده و خلاقانه خوب داشته باشند.

 هرشخص حقیقی یا حقوقی  می تواند در بخش همکاری در فروش سامانه عضو شده و نماینده فروش خدمات سامانه سایت ساز باشد. همچنین این امکان نیز وجود دارد تا برای نمایندگان فروش یک سایت اینترنتی با نام دلخواه جهت دریافت سفارشات ثبت سایت اجاد شود.(دقیقا مثل وب سایت نقش سایت با جایگزینی نام و شماره تماس خود نماینده).

همچنین یک پنل نمایندگی که در آن امکان ثبت و ایجاد مستقیم وب سایت، گزارش وب سایت های ایجاد شده ودرصد پوسانت نماینده می باشد اجاد می گردد و گزارش لحظه ای وب سایت های ایجاد شده یا تمدید شده در هر زمان توسط فرد نماینده قابل مشاهده می باشد.

سایر مزایا و شرایط:

1-نماینده فروش می تواند از طرق مختلف و از روش های تبلیغاتی گوناگون شامل تبلیغات اینترنتی،پخش تراکت،بازاریابی حضوری ، ارسال پیامک تبلیغاتی، ایمیل مارکتینگ  و سایر روش ها برای تبلیغات خود استفاده نماید. (در ادامه می توانید ویدیوی نحوه بازاریابی برای سامانه سایت ساز نقش سایت رو مشاهده نمایید.)

2-شرکت نقش سایت صاحب امتیاز سامانه سایت ساز نقش سایت کلیه آموزش ها،بروشورها و یا بنرهای اینترنتی لازم را به صورت رایگان در اختیار نماینده فروش قرار خواهد داد.

3-مبلغ 30درصد از پرداختی کاربران برای ثبت نام سامانه سایت ساز و یا تمدید ماهانه و سالانه خدمات به نمایندگان تعلق گرفته و در پنل نمایندگی آنها به صورت لحظه ای اعمال خواهد شد.

4-مبلغ پورسانت فروش و یا تمدید خدمات مشتریان سامانه سایت ساز هر نماینده به صورت دائم و خودکار و به صورت لحظه ای به حساب نماینده فروش واریز و گزارش کامل آنها در پنل نمایندگی قابل مشاهده می باشد.به عنوان مثال اگر یک نماینده 1000 سایت ثبت کرده باشد  به صورت ماهانه 1500000 تومان دریافت خواهد کرد.

4-پشتیبانی سامانه و رفع مشکلات احتمالی آن و همچنین اطلاع رسانی به موقع به کاربران سامانه از طریق ایمیل و پیامک جهت تمدید سایت توسط شرکت نقش سایت انجام خواهد شد.

5- همچنین نماینده می تواند در صورت تمایل کاربران بابت طراحی و تکمیل سایت، هزینه ای مازاد(علاوه بر پورسانتی که خود شرکت نقش سایت به نماینده می دهد)جهت طراحی و به روز رسانی سایت از کاربران دریافت نماید.

 

مشاهده و تکمیل فرم همکاری در فروش / پذیرش نمایندگی سامانه سایت ساز نقش سایت

 

 

 

دانلود ویدیو دریافت نمایندگی و کسب درآمد از طریق سامانه سایت ساز نقش سایت - بخش اول

دانلود ویدیو دریافت نمایندگی و کسب درآمد از طریق سامانه سایت ساز نقش سایت - بخش دوم

دانلود ویدیو دریافت نمایندگی و کسب درآمد از طریق سامانه سایت ساز نقش سایت - بخش سوم

 

 

دانلود ویدیو آموزش بازاریابی برای کسب درآمد از سامانه سایت ساز نقش سایت

 

 

پرداخت مبلغ ده هزار تومان بابت نمایندگی فروش و کسب درآمد از سامانه سایت ساز نقش سایت

 

در صورتی که به هر دلیلی تمایل ندارین از روش پرداخت آنلاین استفاده کنید می تونید مبلغ ده هزار تومان رو به شماره حساب 0209002111003 نزد بانک ملی یا شماره کارت 6037997225225383 بانک ملی به نام سید محمد علوی واریز نموده و پس از آن با یکی از شماره های 07152855480 یا 09176858460 تماس حاصل نمایید تا سریعا نسبت به درخواست شما اقدامات لازم صورت پذیرد

 

بازدید امروز این صفحه : 2
تعداد بازدید تا کنون : 272