آموزش ایجاد شغل با ایده پردازی شغلی در زندگی

هر جا چیز جدید و تاره ای باشد بحث ایده و ایده پردازی نیز همراه باآن است.بعید است که شما به دنبال چیز نو و تازه باشید و بحث ایده در میان نباشد.

اجاره بدهید در ابتدا تعریفی از ایده و ایده پردازی داشته باشیم: ایده یک اثر ذهنی است که  توأم با خلاقیت و یک چیز تازه و جدید است که غالبا با نوآوری درهم آمیخته شده است.

مقوله ی ایده پردازی همه جا کاربرد دارد. درتولید محصولات،در تجارت ،در راه اندازی کسب و کار ،در برگزاری دوره های آموزشی و حتی در زندگی شخصی افراد.

یکی از مواردی که ایده پردازی در آن خیلی کاربرد دارد، در ایجاد شغل برای خودمان و دیگران است که ما می توانیم با یک بررسی کوتاه و البته دقیق، صاحب یک شغل خوب و مستقل با ریسک پایین شویم.

باید توجه داشته باشید که وقتی پای یک سریال یا مجموعه تلویزیونی یا فیلم سینمایی نشسته اید و از دیدن آن لذت می برید توجه داشته باشد که شروع آن از یک ایده خوب و جذاب بوده است. از ایده ای که به آن شاخ و برگ داده شده است.

فردی خلاق با ارائه یک ایده ی ناب به تولید کنندگان مجموعه ها کمک نموده تا بتوانند فیلم و سریالی را تولید نمایند، ضمن اینکه شخص ایده پرداز نیز از ایده ی  خود مبلغی را  به عنوان دستمزد دریافت نموده است.

پس همانگونه که قبلا به شما نیز گفته شد برای موفقیت در هر چیزی می شود از ایده پردازی کمک گرفت، حتی موفقیت شغلی.

جوانی را در نظر بگیرید که می خواهد وارد بازار کار شود و دائما سوالات زیر ذهن وی را درگیر کرده است........

چه کار کنم که یک شغل خوب و پردرآمد داشته باشم؟

آیا بروم پیش کسی مشغول به کار شوم؟

خودم مغازه ای راه بندازم و به کسب درآمد مشغول شوم؟

منتظر باشم تا آزمون استخدامی برگزار شود؟

یک کسب و کار اینترنتی راه بندازم؟

و هزاران سوال و دغدغه دیگر

 

 

اگر شما هم قصد دارید وارد بازار کار شوید و به دنبال یک ایده خوب می گردین...............

اگه می خواین شغل تون رو عوض کنید...........................

حتی اگه صاحب یه کسب و کار هستین و از درآمدتون راضی نیستید و دوست دارین درآمدتون رو افزایش بدین....................

این محصول آموزشی برای شما کاربردیست و می تونه مشکل شما رو به طور کامل حل کنه

 

 این محصول برای چه کسانی مناسب می باشد؟

این محصول برای تمامی کسانی که به دنبال یافتن شغل می باشند تهیه شده است.

حتی اگر شما به دنبال داشتن شغلی پتاره وقت یا شغل دوم هستید نیز این محصول به شما پیشنهاد می شود.

این محصول چه کمکی به من خواهد کرد؟

این محصول می تواند به شما کمک کند تا یک دغدغه ی بزرگ خود را حل نمایید و آن دغدغه بزرگ نیز اشتغال می باشد.

داشتن شغل دغدغه ای است که همه افراد در هر سن و شرایطی که باشند با آن مواجه هستند.

 

 

 

 

این محصول شامل چه مواردی می باشد؟

این محصول شامل سه  کتاب پی دی اف،ده فایل ویدیویی و همچنین ده فایل صوتی می باشد

آیا قیمت این محصول کمی گران نیست؟

 قیمت این محصول فقط 35 هزار تومان لحاظ شده است.چرا ما بر این باور هستیم که مبلغ سی و پنج هزار تومان برای این محصول گران نیست؟ به دلایل زیر:

مسأله اشتغال بزرگ ترین دغدغه ی هر فردی است که در روی زمین زندگی می کند.ما به مدرسه میرویم.دانشگاه می رویم.شهریه های میلیونی پرداخت می کنیم و یکی از هدف های اصلی مان از این کار نیز یافتن شغل است.آیا اگر بتوانیم با سی و پنج هزار تومان مشکل اشتغال شما را حل نماییم مبلغ زیادی از شما دریافت کرده ایم؟

این مبلغ معادل حدود یک پنجاهم شهریه فقط یک ترم دانشگاه و یا هزینه فقط چهار کتاب دانشگاهی است.

دانشگاه هیچ ضمانتی برای اشتغال شما انجام نمی دهم اما ما داریم این محصول را ضمانت می کنیم. ضمانت ما هم این است که این محصول آموزشی به صورت صددرصد می تواند برای حل مشکل اشتغال شما کارساز باشد(البته به شرطی که موارد گفته شده را رعایت نمایید).

 

 

پرداخت از طریق کارت به کارت

در صورتی که به هر دلیلی تمایل ندارین از روش پرداخت آنلاین استفاده کنید می تونید مبلغ سی و پنج هزار تومان رو به شماره حساب 0209002111003 نزد بانک ملی یا شماره کارت 6037997225225383 بانک ملی به نام سید محمد علوی واریز نموده و پس از آن با یکی از شماره های 07152855480 یا 09176858460 تماس حاصل نمایید تا سریعا نسبت به  تحویل محصول به شما اقدامات لازم صورت پذیرد

 

 

 چگونه مطمئن باشم این محصول برای من مفید است؟

گارانتی اثر بخشی این محصول آموزشی

 

 

 

 

یه خواهش از شما

من سید محمد علوی تولید کننده این محصول آموزشی از شما هموطن عزیزی که این محصول آموزشی رو تهیه کردی یه خواهش برادرانه دارم

من برای تهیه این محصول خیلی زحمت کشیدم ، بی خوابی کشیدم،هزینه کردم و خلاصه خیلی اذیت شدم تا بتونم با فروش این محصول و سایر محصولات این سایت هزینه های اداره سایت (هاست و دامین) و همچنین هزینه های زندگی شخصی ام رو تأمین و لقمه ی حلالی سر سفره خانواده ام ببرم

موقعی که شما هموطن عزیز داشتین در کنار خانواده سریال تماشا می کردین بنده در حال ضبط و تدوین این محصول آموزشی بودم.خیلی از وقت هایی که شما خواب بودین بنده در حال تدوین و ویرایش این فایل های آموزشی بودم

پس از شما خواهش می کنم فقط خودتون و اعضای محترم خانوادتون از این محصول استفاده کنن و اگه دوستانتون و یا سایر بستگان از شما درخواست دراختیار گذاشتن این محصول آموزشی رو داشتن از اونا بخواین که خودشون نسبت به تهیه این محصول آموزشی از طریق وب سایت یا سایر روش های قید شده در صفحه محصول اقدام نمایند

من خودم به صورت صددرصد حقوق مولف رو رعایت می کنم تا حدی  که خیلی از آهنگ های موسیقی که مردم از وب سایت دانلود می کنن رو من میرم و از سایت هایی مثل بیپ تونز خرید می کنم.توقع دارم مردم عزیز نیز در قبال محصولات خودم همین روش رو پیشه کنند

از این که به حرف بنده حقیر توجه کردین از شما سپاسگزارم

امیدوارم که دلتون خوش و جیب تون پر از پول باشه

ارادتمند شما  -  سید محمد علوی

 

بازدید امروز این صفحه : 3
تعداد بازدید تا کنون : 532